Vyzkoušet úkázkovou hodinu
BrickByBrick

Krúžky

Malý konštruktér

Program je určený pre deti od 3-5 rokov, pre predškolské deti, ktoré sú prirodzenými staviteľmi. Vďaka obľúbenej stavebnici DUPLO® sa deti oboznámia s rôznymi témami, ako sú zvieratá, vesmír, morský život, rozprávky alebo hrdinovia. Získajú veľa poznatkov, veľa sa naučia a samozrejme všetko si postavia a vyskúšajú.

DETAIL
PROGRAMU

Veľký inžinier

Program je určený pre deti od 6-10 rokov, ktoré dobre poznajú kocky LEGO. Menej či viac náročný model si deti najskôr postavia. Potom ho zapoja na motor a on ožije. Deti získavajú zručnosti potrebné pre moderný svet využívajúc prvky STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics).

DETAIL
PROGRAMU

Online inžinier

V prípade prísnych proti-pandemických opatrení realizujeme kurz s kockami LEGO na bezpečnej vzdialenosti on-line. Je potrebné si zakúpiť špeciálny box, ktorý deťom ostane aj po skončení kurzu. Deti si v nich s lektorovou pomocou postavia modely doma a budú sa učiť napríklad o aerodynamike, pružnosti látok alebo o mechanickom prevode. Modely sú jednoduchšie, a preto sú vhodné pre 7-8 ročné deti.

DETAIL
PROGRAMU

BRICK BY BRICK | Malacky
Detské centrum AnKo
Záhorácka 5272/21
901 01 Malacky (pri knižnici)

0904 682 466 / hravou.formou@anko-kurzy.sk  

facebook youtube

 
 
Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. Viac informácií