Vyzkoušet úkázkovou hodinu
BrickByBrick

Pre školy a škôlky

LEGO výlet do škôlky

Pri tomto programe využívame obľúbenú stavebnicu DUPLO®. Vďaka nej sa deti oboznámia s rôznymi témami, ako sú zvieratá, vesmír, morský život, rozprávky alebo hrdinovia. Získajú veľa poznatkov, všetko si postavia a vyskúšajú. LEGO výlet urobíme do ktorejkoľvek škôlky v malackom okrese a spestríme tak deťom (ale i učiteľom) vyučovací proces. Každý mesiac ponúkame tri nové modely na rôzne témy, aby sme sa čo najviac priblížili vašim učebným osnovám. LEGO výlet do škôlky je jednorazová akcia, radi však škôlku navštívime aj viackrát do roka.

DETAIL
PROGRAMU

Veľký inžinier na základnej škole

Mladšie deti sa orientujú na jednoduchšie témy a modely, staršie zase na komplikovanejšie modely po robotiku. Je pre ne motivujúce, keď postavený model zapoja na motor a on ožije. Väčšina modelov je takto vymyslená. Kurz je určený pre deti, ktoré už kocky LEGO® poznajú a majú chuť objavovať nové veci.

DETAIL
PROGRAMU

BRICK BY BRICK | Malacky
Centrum Farbičky
Brnenská 2849
901 01 Malacky (oproti Kauflandu)

0904 682 466 / malacky@brickbybrick.sk  

facebook youtube

 
 
Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. Viac informácií