Vyzkoušet úkázkovou hodinu
BrickByBrick

Pre školy a škôlky

LEGO výlet do škôlky

Pri tomto programe využívame obľúbenú stavebnicu DUPLO®. Vďaka nej sa deti oboznámia s rôznymi témami, ako sú zvieratá, vesmír, morský život, rozprávky alebo hrdinovia. Získajú veľa poznatkov, všetko si postavia a vyskúšajú. LEGO výlet urobíme do ktorejkoľvek škôlky v malackom okrese a spestríme tak deťom (ale i učiteľom) vyučovací proces. Každý mesiac ponúkame tri nové modely na rôzne témy, aby sme sa čo najviac priblížili vašim učebným osnovám. LEGO výlet do škôlky je jednorazová akcia, radi však škôlku navštívime aj viackrát do roka.

DETAIL
PROGRAMU

LEGO výlet do školy

LEGO výlet urobíme do ktorejkoľvek základnej školy v malackom okrese a spestríme tak deťom (ale i učiteľom) vyučovací proces. Žiaci vo svojich laviciach model najskôr poskladajú, potom zapoja na motor a on ožije. Pohyblivé modely sú predpísané v osnovách predmetu Pracovné vyučovanie.

DETAIL
PROGRAMU

BRICK BY BRICK | Malacky
Detské centrum AnKo
Záhorácka 5272/21
901 01 Malacky (pri knižnici)

0904 682 466 / hravou.formou@anko-kurzy.sk  

facebook youtube

 
 
Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. Viac informácií